Щастя - у дитячих долоньках

e-mail Друк PDF

З нагоди Дня захисту дітей у Полтаві привітали дітей учасників АТО. З подарунками до них завітали голова обласної ради Олександр Біленький і заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло. 45 юних полтавців отримали сертифікати на відпочинок у дитячих таборах. Діти зможуть самостійно обрати заклад та зміну. На вибір запропонувано 3 табори у Полтавській, а також у Херсонській, Тернопільській та Миколаївській чи Одеській областях. Саша Несторик з Кобеляк розповідає - у таборах відпочинку та оздоровлення була вже двічі. Тому радіє іншому несподіваному подарунку.
- Я ніколи не була у Києві, і мріяла туди поїхати. Мабуть, там дуже гарно і цікаво. І я вдячна тим людям, які запропонували нам туди поїхати з екскурсією і здійснили мою мрію, - каже дівчинка.
До екскурсії у столиці голова обласної ради Олександр Біленький додав ще один сюрприз - сертифікат на відвідування Київського зоопарку.

- Для нас головне - щоб були задоволеними і здоровими наші діти. І тут мало важливо, де вони мешкають. Тому це лише перший крок, який ми зробили у цьогорічні оздоровчій кампанії. Найближчого часу ми плануємо запросити до таборів Полтавщини дітей Марїнського району Донеччини, з Луганської області, щоб вони побачили тут справжню Україну - добру, мирну лагідну і приязну, - сказав голова обласної ради.

Після урочистого вручення сертифікатів діти учасників АТО подарували Олександру Біленькому і Олегу Пруглу композицію "Щастя у дитячих долонях", у якій кожна дитина озвучила своє найзаповітніше бажання.

- І сьогодні нам, дорослим, потрібно згуртуватись, для того, щоб ці бажання здійснились. Бо так чи інакше, а найзаповітніші мрії наших дітей - щоб в Україні настав мир і їх батьки повернулись додому, - сказав Олександр Біленький.