Перші перемоги депутатів у Чорноморську

e-mail Друк PDF

З успіхів розпочався виступ збірної  команди депутатів місцевих рад Полтавщини на Всеукраїнській спартакіаді, яка відкрилась 6 червня у Чорноморську Одеської області. У перший же день полтавці відзначились одразу у трьох видах спорту. Спочатку футболісти-депутати перемогли господарів турніру, збірну Одеської області - 2:1. Далі, у важких протистояннях, тенісисти Полтавщини пробились до 1/8 фіналу. З перемоги почався і виступ полтавських волейболістів. Депутати впевнено взяли гору над колегами з Донецької області - 25:11, 25:13.

- Дуже радує настрій збірної. Олімпійський принцип - це дуже добре, він підтримує спортивний дух. Але у нашу основну мету - перемогу для Полтавщини - ми вкладемо усі наявні сили. Початок є. Сьогодні граємо з Рівненською областю - серйозний супротивник. Взагалі легких перемог ми не чекаємо - усі збірні сильні, у їх складі - хороші спортсмени. Тому  за тріумф треба боротись від гри до гри, - розповідає керівник делегації Полтавської області, капітан волейбольної збірної, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Всього у складі збірної Полтавської області  - 23 депутати. Її сформували у результаті обласного етапу спартакіади органів місцевого самоврядування, який у травні відбувався у Полтаві.

-  По кожному виду спорту збірна формувалась на основі спортсменів команд, які посіли перше місце у своїх дисциплінах. Але це був не виключний фактор - ми приглядались і до індивідуальних спортивних талантів, яких також включили у збірну. Таким чином до Чорноморська відправилось надзвичайно сильне представництво, тому маємо і хороші перші результати, - повідомив начальник управління сім'ї, молоді та спорту Олександр Буцький.