Обговорено сесійні питання

e-mail Друк PDF

13 червня депутати обласної ради попередньо розглянули питання третього пленарного засіданні сьомої сесії обласної ради. Вів засідання голова комісії постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій Геннадій Коваленко.

До обговорення питань долучилися заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, представники громадських організацій та об’єднань.

Відповідно до порядку денного, були розглянуті питання: про обрання представників до складу поліцейської комісії для проведення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських, об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції; про стан виконання наказу Міністерства оборони України № 192 від 11.04.2016 р. «Про створення філії національного військово-історичного музею України – Музею важкої бомбардувальної авіації та передачу фондів військового містечка № 38».

Насамкінець депутати розглянули звернення до комісії щодо створення безпечних умов руху транспортних засобів на автошляхах області під час проведення ремонтно-будівельних робіт, фінансово-господарської діяльності комунального підприємства обласної ради «Полтававодоканал».