У обласній раді затвердили реформування виконавчого апарату

e-mail Друк PDF

Під час третього засідання Полтавської обласної ради депутати проголосували за рішення «Про структуру та чисельність виконавчого апарату обласної ради».

На брифінгу після засідання голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький пояснив: реформування апарату - його ініціатива у відповідь на запит депутатів ради на підвищення якості обслуговування їх роботи.

- У основі реформування роботи апарату - не збільшення чисельності працівників, а оптимізація його роботи. Ми впроваджуємо 2 додаткові відділи — інвестиційної діяльності і з питань земельних відносин та надрокористування. У першому відділі будуть працювати фахівці з інвестування, збирати, обробляти статистичну інформацію, а також працюватимуть із міжнародними грантовими організаціями. Другий відділ працюватиме над питаннями найгострішими сьогодні соціальними питаннями - надання погоджень на розробку родовищ, земельні питання. Однією з особливостей відділу стануть експертні висновки, які допоможуть депутатам розібратись у тому чи іншому питанні, - пояснив голова обласної ради.

Виконавчий апарат Полтавщини, за співвідношенням чисельності населення, чисельності депутатського корпусу, - найменший серед обласних рад України - 37 працівників. Тому було ухвалено збільшити кількість працівників до 53-ти, на їхні зарплати та інші оргвитрати піде близько 800 тис грн.