Вшановано талановиту молодь

e-mail Друк PDF

24 травня в обласні раді відбулося нагородження переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін та Малої академії наук України в 2010-2011 навчальному році.

66 учнів Полтавської області - переможців обласного етапу учнівських олімпіад із української мови та літератури, англійської, французької, німецької мов, історії, основ правознавства, математики, фізики, хімії, біології, екології, географії, основ економіки, основ інформатики, трудового навчання, астрономії, російської мови та літератури, педагогіки і психології взяли участь у ІУетапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. 24 з них визнано переможцями.

Також відзначилися юні полтавці, які плідно працювали в Малій академії наук України - загальнодержавному науково-громадському проекті, спрямованому на пошук, підтримку та сприяння творчому розвитку обдарованих, здібних до наукової діяльності учнів, школярів, студентів.

Відповідно до обласної Програми підтримки роботи з обдарованою молоддю на 2011-2015 роки, заснованої обласною радою, переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін та Малої академії наук України отримали грошові премії та цінні подарунки, які їм урочисто вручили голова обласної ради Іван Момот, начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, депутат обласної ради Володимир Мірошниченко, ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Віталій Зелюк.

Вітаючи нагороджених, голова обласної ради Іван Момот, зокрема, сказав:

- Саме на вас, талановитих юних співгромадян, покладаємо ми великі надії, саме вам, дорогі діти, у недалекому майбутньому належить розбудовувати нашу незалежну, суверенну державу. Для цього потрібні і глибокі знання, і наполеглива праця, і звичайно, талант. Усе це у вас є.

Він подякував педагогам, батькам дітей за навчання та виховання. При цьому зазначив, що нелегка вчительська праця спрямована в майбутнє, бо від неї залежить формування інтелектуального потенціалу підростаючого покоління, розвиток творчих здібностей учнів.

Іван Момот висловив упевненість, що нагороджені у майбутньому виправдають надії і сподівання дорослих - стануть достойними громадянами своєї країни.

Про своє навчання, педагогів-наставників, плани на майбутнє розповіли учениця Красногорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великобагачанського району Каріна Калініченко та учениця Оржицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Тетяна Скороход.

А завершилася зустріч в обласній раді фотографуванням.