Візитна картка Лубенської медицини

e-mail Друк PDF

Лубенська районна лікарня за свою понад півстолітню історію неодноразово ставала центром і взірцем розвитку медицини не лише місцевого, а обласного, і навіть всесвітнього рівня. У 1962 році заклад визнали школою передового досвіду і він приймав семінар Всесвітньої організації охорони здоров'я. Та сьогодення вимагає від медичних закладів відповідності новим стандартам, особливо в умовах здорожчання енергоносіїв. "Наприкінці 2015 року ми розпочали реалізацію проекту реконструкції поліклінічного відділення лікарні у напрямку енергоефективності" - розповідає заступник головного лікаря Лубенської лікарні, депутат Полтавської обласної ради Олександр Сиченко.

- На цей проект, за сприяння нашого депутат Костянтина Іщейкіна, у державному бюджеті заклали 6 мільйонів 900 тисяч гривень. На сьогодні освоєно 4 мільйони 100 тисяч гривень. За ці кошти ми поміняли вікна у корпусах, наполовину завершили роботи з утеплення фасаду,  - говорить Олександр Сиченко.

На закінчення робіт сьогодні не вистачає 2 мільйонів 800 тисяч гривень. І у лікарніпобоюються - через можливі збої з держфінансуванням утеплення можуть не завершити до холодів, і це може перекреслити усі результати.  "Заклад - взірець результативного вирішення проблем галузі області. Тому потрібно зосередитись на його закінченні", - вважає голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

- Зокрема на цьому акцентує увагу глава держави Петро Порошенко - усіляко сприяти закінченню об'єктів з високим рівнем готовності. Тому ми не будемо чекати зими, і потім розводити руками, що не встигли, як це, подекуди, люблять робити. Я буду пропонувати депутатам профінансувати закінчення будівельних робіт у поліклінічному відділенні Лубенської лікарні з коштів, які ми отримаємо у результаті перевиконання обласного бюджету за півроку, яке очікується. Адже розвиток медичної галузі - був і буде одним із пріоритетних напрямків роботи депутатів обласної ради, - повідомив голова обласної ради.