Знову Сула, і знову міст!

e-mail Друк PDF

Шляхопровід на самому в'їзді у Лубни — у аварійному стані. Та незважаючи на це рух транспорту через нього зупинити не вдається - мостом їздять не лише легкові автомобілі, а й вантажівки.

- Ми вже давно звертаємось до усіх органів влади, попереджаючи про можливу біду. Ремонтувати міст потрібно лише капітально, а це для місцевого бюджету непідйомна сума - за попередніми оцінками 110 мільйонів гривень, - розповідає начальник філії "Лубенський райавтодор" ДП "Полтаваоблавтодор" Анатолій Цимбал.

Аварійний проїзд оглянув голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький під час своєї робочої поїздки до Лубенського району, спільно з депутатами обласної ради Владиславом Мостовенком і Ларисою Сухопар. "Ситуацію потрібно виправляти терміново, і дуже дивує, чому до цього часу на неї закривали очі у владних кабінетах," - вважає голова обласної ради Олександр Біленький.

- Ми домовились першим кроком реально звести до мінімуму користування цим мостом, організувати, спільно з облавтодором, раціональний об'їзд аварійної ділянки. Далі — шукати кошти на новий шляхопровід, бо далі так справа продовжуватись не може. Це ж, без перебільшення, людські життя! За попередніми оцінками лише на виготовлення проекту потрібно 1,5 мільйони гривень! Відповідь на проблему — співфінансування, при чому активно потрібно залучати саме кошти державного бюджету! Впевнений — спільними зусиллями у нас все вийде! - сказав голова обласної ради.