Спортивні здобутки полтавців

e-mail Друк PDF

25 травня під головуванням Андрія Соколова та за участю заступника голови обласної ради Володимира Марченка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

На початку засідання заступник голови обласної ради Володимир Марченко та заступник голови облдержадміністрації Валеріій Пархоменко вручили перехідний Кубок родині Жирових, що здобула перше місце у Всеукраїнському фестивалі «Мамо, тато, я – спортивна сім’я», грошову премію – Аліму Набієву, який виборов титул чемпіона Європи серед юніорів з таїландського боксу Муей Тай та здобув дві золоті медалі у ваговій категорії до 65 кг на чемпіонаті світу з кікбоксингу. Почесною грамотою обласної ради нагороджено керівника Полтавського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Людмилу Калаптуровську.

Депутати заслухали та прийняли до відома інформацію заступника голови облдержадміністрації Валерія Пархоменка про хід підготовки до сезону відпочинку і оздоровлення дітей, підлітків та молоді. Як зазначив Валерій Пархоменко, на виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» протягом 2010 року та початку 2011 року здійснено організаційні заходи забезпечення оздоровчої кампанії: обласною радою внесено зміни та доповнення до Обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2009- 2011 роки, організовано роботу обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку, розроблено та затверджено Порядок підбору та направлення дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету.

В оздоровчий період 2011 року планується діяльність 29 позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. З метою належної та своєчасної підготовки до оздоровчого сезону проведено комплексні перевірки технічного та санітарного стану територій, будівель, споруд та обладнання спеціалістами обласної санепідемстанції, теруправління Держгірпромнагляду України по Полтавській області. Термін оздоровчої зміни в оздоровчих закладах області – 21 день, середня вартість путівки – 1700-2400 грн.

У порядку контролю депутати заслухали та погодили план проведення спортивних заходів Полтавської області на ІІ квартал 2011 року, що фінансуються з обласного бюджету. За інформацією начальника управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Віктора Пожечевського, до проекту Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Полтавської області на ІІ квартал 2011 ріку включено 324 заходи з олімпійських та не олімпійських видів спорту для забезпечення проведення яких необхідно 1 млн. 488 тис. гривень.

Відповідно до порядку денного було розглянуто питання про Всеукраїнську спартакіаду серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських рад, присвячену 20-річчю Незалежності України. Як повідомив Віктор Пожечевський, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Верховна рада України з метою пропаганди здорового способу життя з 4 по 8 жовтня 2011 року в місті Алушта проводитимуть фінальну частину змагань. В рамках програми спартакіади необхідно на обласному рівні провести змагання серед збірних команд районних рад з наступних видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс та шашки.

З огляду на це, постійна комісія вирішила рекомендувати управлінню з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації створити організаційний комітет з підготовки та проведення змагань на обласному рівні та розробити робочий план їх проведення.