Звернення голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького

e-mail Друк PDF

до правоохоронних органів і громади Полтавщини,  з приводу проведення "хресного ходу з Донбасу на Київ"

9-27 липня

9 липня в Україні мав розпочатись "хресний хід", у якому православні віряни нашої держави зі Сходу та Заходу зустрінуться у столиці.

За численними інформаційними повідомленнями, на тимчасово окупованих територіях Донбасу терористи готуються приєднатись до "ходи", щоб організовувати провокації на мирній території.

З метою запобігання можливим провокаціям з боку бійців злочинних військових формувань звертаюсь до керівника головного управління Національної поліції у Полтавській області Олега Беха, до керівника управляння СБУ у Полтавській області Юрія Рахівського з проханням:

- посилити заходи безпеки на території області на час проведення "хресної ходи," яка завершиться 27 липня у Києві;

- посилити роботу з виявлення та знешкодження можливих провокаторів-терористів серед мирного населення області;

- активізувати роботу у попередженні заворушень та інших протиправних заходів на час проведення "ходи".

Окремо закликаю громаду Полтавщини не піддаватись на можливі провокації підозрілих осіб і повідомляти про них правоохоронцям.

Заходи безпеки - у жодному випадку не протидія мирним зібранням християн. Полтавці поважали і поважають кожного вірянина, який дотримується законів України і прагне до миру і взаєморозуміння.

Ми виступаємо проти людей, які, прикриваючись ім'ям "християнин", під "колорадськими" чи "червоно-комуністичними" прапорами, готуються завдати шкоди полтавській громаді абсолютно не християнськими вчинками, ділять традиції православ'я на "ваші і наші".

Тож будьмо пильними і збережемо мир на наші землі.

Єдина країна, єдина віра, єдиний народ!

Слава Україні!