Депутати узгодили внесення змін до показників бюджету на 2016 рік

e-mail Друк PDF

25 липня під головуванням Миколи Бондаря продовжилося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, на якому розглянуто питання «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2016 рік».

У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Андрій Пісоцький, заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та представники громадськості.

Депутати внесли пропозиції щодо відповідних змін та узгодили проект рішення, який рекомендували винести на розгляд чергової сесії.

Голова обласної ради Олександр Біленький підсумував засідання: «Програма «Питна вода Полтавщини» залишається пріоритетним напрямом, який підтримує більшість депутатського корпусу, і дозволить вже у найкоротші терміни розпочати будівництво свердловин у сільській місцевості за наявності відповідної проектно-кошторисної документації. Також надважливим є проект «Єдиний інформаційний простір Полтавщини», який передбачає запровадження сучасної комплексної системи електронного врядування для органів державної влади та органів місцевого самоврядування Полтавської області».