До нових перемог - до Ріо-де-Жанейро!

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький взяв участь у офіційних проводах олімпійської збірної України до Ріо-де-Жанейро. Разом з делегацією Полтавщини, до якої увійшов, зокрема,чемпіон зі штовхання ядра олімпіади 80-ого року Володимир Кисильов, Олександр Біленький побажав олімпійцям успіхів і перемог у світових змаганнях.

- На Полтавщині ми, спільно з управлінням сім'ї, молоді і спорту ОДА, зробили все, щоб спортсмени з Полтавщини, які увійшли до збірної, отримали гідні умови для тренувань. Так для Любомира Лемешка зібрали необхідні для тренування кошти, і зараз спортсмен проходить останні етапи підготовки у Ріо-де-Жанейро перед захистом честі України і Полтавщини на водних доріжках. Удачі вам, хлопці і дівчата! - побажав олімпійцям голова обласної ради.

Честь України на літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро будуть захищати 5 полтавців. Це — веслувальники на байдарках і каноє Павло Алтухов і Дмитро Янчук; легкоатлетка Ольга Ляхова; тріатлоніст Іван Іванов і плавець Любомир Лемешко.