Обласна рада виступає виключно за конструктивну співпрацю

e-mail Друк PDF

Депутатський корпус сьомого скликання, незважаючи на строкатість політичного представництва, завжди виступав виключно за конструктивну роботу та високорезультативну співпрацю. Саме депутати нашої каденції перші в Україні підтримали Положення про конкурсний відбір на посади керівників комунальних підприємств, яке зараз є зразковим для інших областей. Крім того, зараз обласною радою проводиться конкурс розвитку територіальних громад, який дозволяє отримати значні ресурси на проекти міжмуніципального співробітництва, у питаннях яких Полтавська область є беззаперечним лідером.

Більше того, впровадження Prozorro та E-Auction 3.0, створення "Асоціаціі органів місцевого самоврядування", інноваційний перехід на електронне врядування, тверда позиція щодо ренти за користування надрами - це лише маленька частина реальних кроків, які вже діють, змінюють, започатковуються та впроваджуються.

Надзвичайно гордий від того, що маю честь працювати з колегами, які за недовгий час продемонстрували абсолютно новий якісний підхід у захисті інтересів територіальних громад Полтавщини. Без популізму та "політиканства". Тому обласна рада абсолютно підтримує новий формат підготовки обласного бюджету на 2017 рік з урахуванням пропозицій депутатів щодо вирішення нагальних проблем громад.

Голова Полтавської обласної ради, Олександр Біленький