Лідер аграріїв України - проти будь-яких "переворотів" у Полтавській обласній раді

e-mail Друк PDF

З нагоди завершення жнив аграрії Семенівського району влаштували велике Свято обжинок. Під час святкування відбулась зустріч голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького і лідера Аграрної партії України Віталія Скоцика, які стали почесними гостями урочистостей. "Аграрії Полтавщини підтримують конструктивну роботу у Полтавській обласній раді лише під прапором єднання", - заявив зі святкової сцени Віталій Скоцик.

- У обласній раді - потужна аграрна фракція, діяльність якої заснована виключно на принципах роботи на благо громади. І ми бачимо, що сьогодні діяльність цього представницького органу конструктивна, об'єднує депутатів навколо вирішення насушних проблем. Ми підтримуємо таку роботу і будемо всіляко їй сприяти, - сказав лідер Аграрної партії України.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький не очікував цієї зустрічі. Та, ділиться, був приємно вражений.

- Аграрії свідомі того, що лише єднання помагає змінити життя громад. Вони розуміють - будь-які політичні ігрища заважають бізнесу розвиватись, можуть завадити реформуванню взагалі. Тому Віталій Скоцик підтримав мою думку, що найконструктивніша більшість у обласній раді, яку можна сформувати - це 84 депутати у взаєморозумінні і злагоді, на благо громади Полтавщини, - сказав Олександр Біленький.

Раніше, під час прес-конференції з нагоди свята, один із провідних аграріїв області, депутат обласної ради Володимир Куцовол заявив - не просто працювати у представницькому органі з 10 політичних партій.

- Але ми бачимо, що голові обласної ради та його заступникам вдається налагодити конструктивний діалог у сесійній залі. Наголошую - аграрії за єдність депутатів обласної ради. Бо лише так ми можемо забезпечити реалізацію прагнень громад, які нас обрали захищати їх інтереси, - сказав Володимир Куцовол.