Новини з Автозаводського району

e-mail Друк PDF

В Автозаводському районі наводиться порядок

На апаратній нараді Автозаводського райвиконкому у понеділок, 30 травня, головна увага була приділена наведенню порядку в районах приватної забудови. Голова райради Володимир Коваленко поставив завдання спеціалістам по роботі з населенням за місцем проживання, відділу з благоустрою та екології щодо прибирання території та організації своєчасного покосу трави.

До контролю за цією роботою вирішено більш активно залучити дільничних інспекторів міліції та Ради громадськості мікрорайонів. Власникам садиб, які не утримують в належному стані свою територію, та територію перед приватними будинками, вирішено направляти повідомлення-вимоги, а особливо злісних порушників притягати до адміністративної відповідальності. Перший заступник голови райради Григорій Брижаха звернув увагу на організацію роботи щодо ремонту зупинок громадського транспорту в районі та їх прибирання.

Сесія Автозаводської райради

Минулого четверга, 26 травня, пройшла чергова V сесія Автозаводської районної ради м.Кременчука. Депутати заслухали звіт про роботу районної Ради ветеранів війни та праці, уточнили показники районного бюджету на 2011 рік, розглянули низьку земельних питань. Рішенням райради майновий комплекс по вулиці Червоних слідопитів,3 (територія та будівлі військового містечка в/ч 3059 Внутрішніх військ МВС України) був переданий у комунальну власність територіальної громади міста. Всього на розгляд депутатів Автозаводської районної ради виносилося 13 питань.

Санітарні дружини готові надати першу допомогу

У п’ятницю, 27 травня, на стадіоні ПТУ №22 в Кременчуці були проведені змагання санітарних дружин великих підприємств Автозаводського району з метою перевірити їх готовність до надання першої медичної допомоги в умовах надзвичайних ситуацій.

Одягненні в спеціальну санітарну форму, з комплектом медичного оснащення та екіпіровки, санітарні дружини у кількості 24 бійців кожна, змагалися на трьох етапах - перевірялося вміння користуватися протигазом, колективні дії сандружини по наданню медичної допомоги у зоні хімічного зараження та в зоні катастрофічного затоплення.

Як пояснив начальник відділу НС та ЦЗН Автозаводського райвиконкому Сергій Діденко, проведення таких змагань дозволяє не тільки перевірити готовність санітарних формувань підприємств до виконання своїх обов'язків за призначенням, але й надає можливість сандружинникам відпрацювати свої практичні навички та вміння по наданню першої медичної допомоги в екстремальних умовах. Наказ про проведення змагань видав начальник цивільної оборони Автозаводського району, голова районної ради Володимир Коваленко.

В якості судій на змагання були запрошені лікарі 3-ої міської лікарні на чолі з головним лікарем Вадимом Українцем. Почесними суддями виступили ветерани Великої Вітчизняної війни, які були санінструкторами у складі бойових підрозділів в роки війни, і могли оцінити навички сандружинників з огляду на свій фронтовий досвід: старшина медичної служби Комишнікова Валентина Трохимівна, старший сержант Бахтєєва Марія Іллінічна, та полковник Семикін Олексій Іванович.

Перед початком змагань «майстер-клас» практичних дій по наданню першої медичної допомоги в районі катастрофи показали студенти 3-го курсу фельдшерського відділення медичного коледжу. Духовий оркестр 107-го артилерійського полку під керівництвом військового диригента Олександра Черевка привітав учасників змагань віртуозним виконанням дефіле та попурі на пісні часів Великої Вітчизняної війни.

За підсумками змагань перше місце здобула санітарна дружина ПАТ «Кременчуцький колісний завод» (начальник штабу цивільної оборони підприємства - Сергій Коновченко), яка, до речі, вперше прийняла участь у цих змаганнях, але дуже добре підготувалася до них. Досить сильно виступили та продемонстрували гарну спеціальну підготовку сандружини ПАТ «Укртатнафта» (начштабу ЦО підприємства - Вадим Коцюбинський) та ХК «АвтоКрАЗ» (начштабу ЦО підприємства - Анатолій Єршов), які зайняли відповідно друге та третє місце.

Кращим командиром сандружини визначили Аллу Тараненко (ПАТ «Укртатнафта»).

Перший заступник голови Автозаводської районної ради Григорій Брижаха, який очолює районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, вручив капітану команди-переможця перехідний кубок, а призери отримали почесні грамоти з рук ветеранів війни та головного судді змагань. Додатковими призами стали солодкі подарунки для всіх учасників змагань.

Показовий виступ оркестру барабанщиць Кременчуцького професійного ліцею імені А.С.Макаренка завершив змагання, яке дуже нагадувало своєрідне «свято цивільної оборони».

Віктор Крук