Привітання голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького з нагоди Дня Незалежності України

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

Щиро вітаю Вас із 25-ою річницею Незалежності України!

Мрії багатьох поколінь українців збулись - чверть століття ми живемо у Незалежній, Суверенній Україні. Ми пройшли нелегкий шлях, подолали незліченні перешкоди.

Та сьогодні проти нас нові виклики, нові загрози. І якою Україна зустріне 50-річний і 100-річний ювілей залежить від кожного з нас.

Бездіяльність і байдужість на тлі хитрих інтриг - головні вороги сучасної України. Філософія "моя хата - з краю" вже стали причиною війни на Сході України. Саме там найкращі сини нашого народу виборюють у ворога право країни бути Незалежною.

"Героям Слава"! Раніше ця відповідь на традиційне привітання була абстрактно-безликою. Сьогодні ж вона набуває абсолютно нового змісту - випробування подарували нам своїх Героїв і ми знаємо ім'я кожного з них.

На порозі нової епохи в історії українцям, як ніколи, потрібна єдність. Тому важливо відкинути політичні амбіції, не стояти у опозиції до змін, а направити всі зусилля на розбудову країни.

І немає жодних сумнівів, що наступну,  50 річницю Незалежності, ми зустрінемо Єдиною Країною, де і Крим, і Донбас - це українські території миру і економічного розвитку.

Тож у цей святковий для кожного українця день бажаю кожній родині, усій громаді області здоров'я і наснаги, незламної віри у світле майбутнє України. Плекаймо нашу незалежність! Зі святом! Слава Україні!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький