Синьо-жовтий стяг єдності

e-mail Друк PDF

У День Державного прапора України у Полтаві влаштували патріотичний флешмоб. Сотні людей, утворивши “живий ланцюг” від Театральної площі до пам’ятника Тарасові Шевченку, передавали із рук в руки величезний стяг під супровід відомих українських пісень.

До патріотичного флешмобу долучилися голова обласної ради Олександр Біленький, очільник ОДА Валерій Головко, його перший заступник Андрій Пісоцький та секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач. Особливим цьогорічне свято державного прапора назвав голова обласної ради Олександр Біленький.

- Це не просто синьо-жовтий символ державності.  Під цими прапорами наші бійці АТО щодня ризикують своїм життям. Національний прапор країни спортсмена-переможця підіймають вище за інші під час церемонії нагородження. Тому особливо приємно брати участь у цьому заході разом з ровесниками Незалежності України – 25 річними хлопцями і дівчатами – які вже розуміють ту ціну, яку ми платимо за Незалежність і Самостійність. З ними наша держава і буде зростати далі, - сказав голова обласної ради.

Синьо-жовтий стяг, який вже увійшов в історію, отримали Герої АТО та ровесники незалежної України. Довжина прапора — близько 12 метрів, ширина — 2,95.

- Бути ровесником своєї незалежної країни — супер. Відчуваю гордість за нашу державу. Плекаємо надії та мрії, що все у наших руках. Переконаний, що ми, молодь, зможемо змінити життя країни. Ми будемо жити краще”, – розповів учасник акції, майбутній лікар Іван, який напередодні Дня Незалежності святкував своє 25-річчя.

Після флешмобу полтавці взяли участь в урочистостях до Дня Державного Прапора біля пам’ятника Тарасові Шевченку.