Унікальний флешмоб єдності України

e-mail Друк PDF

Уперше у Полтаві, на Театральній площі, студентська молодь влаштувала флешмоб “25 років незалежності – Україна єдина”, приурочений до Дня Державного прапора та Дня незалежності України.

Молодь поділилась на 25 команд по 5 учасників. Вони намалювали величезну карту України та заповнили її власноручно виготовленими символами 25 областей. Унікальний флешмоб відбувся за ініціативи та фінансової підтримки голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького.

Були дійсно унікальні роботи, як то символи Тернополя чи Хмельницького. Особливо приємно — участь у флешмобі взяли активісти ГО “Патріоти Решетилівщини”. Основна ідея — Україна сильна у єдності областей. З Кримом і Донбасом.  І цінність саме у своєрідності кожного регіону, який і зобразили учасники флешмобу-конкурсу. Ідея мені настільки сподобалась, що я взяв на себе забезпечення флешмобу - переможці отримають путівку на відпочинок в Одесі,- сказав голова обласної ради.

Про ідею створення та етапи проведення флешмобу розповів голова студентської ради м. Полтава, депутат міської ради Олександр Глазов.

“Цьогоріч Україні виповнюється 25, тож їй, як молодій людині, потрібно оновити фото в паспорті. Ми вирішили, що можемо зробити для кожної області символ. Кожна із 25 команд сьогодні презентує свій символ, а конкурсна комісія обере переможця. Подібні акції в Україні ще не проводили”, – зазначив він.

Символіку Полтавської області презентували студенти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. Говорять, що намагалися поєднати у символі все, чим так славиться наш край.

“Ми намагалися показати все, чим славиться Полтавщина: визначні пам’ятки історії та культури, опішнянська кераміка, полтавські рушники. Назва композиції – “Історична Полтавщина”, – розповіла учасниця команди “Скіф”, студентка ПНПУ Тетяна Татаріна.

Окрім конкурсу організатори – Студентська рада м. Полтава, Полтавська обласна організація ВМГО “Студентська республіка” – підготували лотереї, розіграші цінних подарунків та розважальну програму. Перемогли ж у конкурсі студенти команди "Останні герої", які створили символ Івано-Франківської області.