Традиційні квіти та історичний парад. У Полтаві відзначили День Незалежності України

e-mail Друк PDF

З нагоди 25-ої річниці незалежності України у Полтаві відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку та до пам’ятного знаку “Загиблим Українським козакам”.

В урочистостях взяли участь голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голова Полтавської ОДА Валерій Головко, народний депутат України Юрій Бублик та секретар міської ради Оксана Деркач.

Під час святкування полтавцям вручили державні нагороди. Відзнаку Президента – ювілейну медаль “25-років незалежності України” отримали учитель історії та правознавства Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 імені І.П.Котляревського Едуард Фесун, професора, викладача Полтавського університету економіки і торгівлі Григорій Кожушко, директор Полтавської ДЮСШ “Олімпійські надії” Анатолій Демчук, заступник директора Полтавського краєзнавчого музею імені В. Кричевського Володимир Мокляк, завідувач ортопедичного відділення Полтавської обласної клінічної лікарні відновного лікування та діагностики Володимир Хомрач.

Згодом, на Театральній площі, відбувся святковий концерт з нагоди Дня Незалежності України, якому передувала трансляція історично події зі столиці – першого параду нової армії України. «Та не можна забувати тих, без кого цього свята просто не було б», - звернув увагу голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

- Президент України Петро Порошенко назвав саме нову армію запорукою миру і спокою рідної землі. Та давайте не забувати кому ми завдячуємо створенням нової армії. Добровольці перших днів війни, волонтери, які поклали величезні зусилля на забезпечення наших захисників – вони зробили можливими цей парад в усій красі і величі. І цього визначного дня для української державності, для кожного українця згадуємо тих, хто віддав найдорожче — життя — за нашу свободу і мир у нашій країні, - сказав Олександр Біленький.