Привітання з Днем знань голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького

e-mail Друк PDF

Шановні працівники галузі освіти - викладачі, вчителі, вихователі!

Дорогі студенти і школярі!

 

Сьогодні таке дитяче і таке доросле свято - День Знань. Свято нового етапу у житті кожної причетної людини. Перший дзвінок переведе тисячі юних школяриків зі світу ігр і розваг до світу обов'язків і відповідальності. Це Новий день для батьків, яким дзвінок ще раз нагадає, що наші діти стрімко ростуть.

По новому прозвучить Перший дзвінок для студентів, які вступили цього року до вишів Полтавщини. І наче б то такий звичний, як і в школі сигнал, вже носить зовсім інший характер - кличе до себе вільний вітер юності, з її принадами і можливостями.

Звично і щоразу по-новому звучатиме Перший дзвінок для наших дорогих педагогів. Бо той, хто хоч трохи працював з дітьми знає - кожен день з ними - величезний сюрприз, зі своїми "уроками" і "домашніми завданнями", яких не вивчиш у жодному виші. І тому Вам - наша особлива подяка, наші дорогі педагоги, і на цьому нелегкому шляху, нехай береже Вас Господь, дає Вам мудрості і сили!

У час нелегких випробувань для України і українців, ми всі вчимо і вчимося. Заново опановуємо науку довіряти одне одному, працювати для однієї мети, любити свою країну, свій народ, свою мову, культуру. Тому сьогоденне Свято знань - це свято кожного українця, який хоче змін на своїй землі. І щоденно прикладає зусилля, щоб ці зміни прийшли якнайшвидше.

Тож вітаю усю громаду Полтавщини зі святом ! І нехай Перший дзвоник відкриє для кожного з нас двері на новий етап життя, до нових вершин і здобутків!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький