Нове багатофункціональне лікарняне ліжко передали обласному онкодиспансеру за сприяння голови обласної ради Олександра Біленького

e-mail Друк PDF

Обладнання забезпечили активісти Міжнародного благодійного фонду "Боротьба проти наркоманії та дитячої злочинності". Представник фонду Валентин Петренко говорить - лише ліжком допомога фонду закладам області не обмежилась.

- Ми зустрілись з головою обласної ради Олександром Біленьким, щоб налагодити співпрацю між фондом і Полтавщиною. Під час спілкування нас вразила обізнаність Олександра Юрійовича у соціальних потребах області. Буквально за одну добу ми вирішили всі питання: Микільський навчально-реабілітаційний центр у Полтавському районі отримав одяг, іграшки, посуд, канцтовари, харчі, а окнкодиспансер обласної клінічної лікарні - багатофункціональне спеціалізоване ліжко, - розповідає активіст.

Ліжко встановили у проктологічному відділенні онкодиспансеру. Головний лікар закладу Орест Вовк говорить - так несподівано розпочалося оновлення матеріальної частини відділення, яке вже давно було на часі.

- Кілька днів тому обговорили з головою обласної ради наші матеріальні проблеми. Тоді він сказав: "Це не загальна тема. Потрібні конкретні кроки." І до нас приїхало таке необхідне нам ліжко. Навіть не очікував, що проблеми можна так швидко вирішувати, та ще й із залученням міжнародних донорських організацій - дивується Орест Вовк.

Це вже п'яте багатофункціональне ліжко, яке отримав онкодиспансер за останній час. Активісти фонду "Боротьба проти наркоманії та дитячої злочинності" говорять - за такого сприяння будуть продовжувати співпрацю з соціальними закладами Полтавщини.