Оновлення спорткомплекс Решетилівського агарного ліцею планують завершити до кінця року

e-mail Друк PDF

 

Спортивний об'єкт, який не можуть закінчити уже 25 років, таки отримає нове життя. 6 вересня на ньому офіційно розпочались опоряджувальні роботи - будівельники завершили демонтаж зруйнованих конструкцій і перейшли до перекриття даху. Дали "старт" будівництву цього дня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко і заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.  "Попри будь-який скепсис ми реалізовуєм проект, який забезпечить Решетилівку сучасною спортивною ареною", - сказав під час відкриття голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

- 9,5 мільйона гривень ми вкладаємо у цей проект Це кошти виключно обласного бюджету. У цей кошторис, окрім будівельних робіт, закладено повне забезпечення спорткомплексу спортінвентарем. Спочатку дехто з депутатів обласної ради досить скептично ставились до цієї ідеї, не вірили, що вкладення коштів дасть якийсь результат. Але декілька разів побувавши на цьому об'єкті і переконавшись, що ми слова на вітер не кидаємо стали прихильниками проекту, - зазначив голова обласної ради.

Закінчити будівельні роботи у спорткомплексі планують до кінця року. "Зараз головне - провести утеплення стін", - вважає начальник УКБ Тимофій Голбан.

- Ми не просто ремонтуємо спорткомплекс - ми його термомодернізуємо, щоб зменшити планові витрати на його енергопостачання. До кінця жовтня утеплимо стіни, потім за листопад і грудень закінчимо внутрішні опоряджувальні роботи. Таким чином, думаю, решетилівці до Нового року отримають хороший подарунок, - сказав Тимофій Голбан.

Оновлений спорткомплекс має стати центром спортивного життя не лише району. Уже сьогодні голова обласної ради Олександр Біленький ініціює проведення на його базі етапів Кубку України з техніки спортивного туризму та скелелазання. Ініціатива вже має підтримку серед іменитих спортсменів області.