Відповідь скептикам - розширення мережі

e-mail Друк PDF

Чергову аптеку КП "Полтавафарм" відкрили за адерсою Небесної сотні, 61. Це вже другий заклад за останній час, який поповнив мережу. "Раніше у Подільському районі Полтави взагалі не було комунальної аптеки. Тепер же місцеві полтавці зможуть приходити сюди за доступними ліками", - повідомив в.о. директора КП "Полтавафарм" Валерій Прядко.

- Одне з завдань нової аптеки - забезпечувати інсуліном полтавців Подільского району, які раніше їздили за ним до центру міста. Окрім цього у аптеці працюватимуть усі раніше анонсовані програми, які ми розробили спільно з головою обласної ради Олександром Біленьким, зокрема, пільгові ліки для учасників АТО і ветеранів, - сказав Валерій Прядко.

Пільговими соціальними програмами не вичерпуються нововведення у реформуванні "Полтавафарм". "На базі аптек підприємства впроваджують унікальну програму, аналогів якої немає в Україні", - розповів голова обласної ради Олександр Біленький.

- Відкриття нової аптеки - це лише один із кроків оптимізації роботи мережі. Насоціальний запит є соціальна відповідь. А от проект "Доброзичлива аптека" - це не лише ліки по доступним цінам. У аптеках нашого комунального підприємства кожен бажаючий зможе отримати фахову фармацевтичну консультацію у аптеці "Полтавафарм". Раз і назавжди треба затямити: аптека - це не супермаркет з ліками. Це заклад охорони здоров'я, який у першу чергу повинен допомагати полтавцям, - сказав голова обласної ради.

Після відкриття голова обласної ради Олександр Біленький, разом із заступником голови Полтавської облдержадміністрації Олегом Пруглом і керівником підприємства Валерієм Прядком оглянули матеріально-технічне забезпечення аптеки. Були і покупки - Олександр Біленький купив дві плитки "Гематогену" і розділив їх із Олегом Пруглом.