Нова спартакіада - нові здобутки

e-mail Друк PDF

На базі спорткомплексу "Олімпійські надії" у селі Климівці під Полтавою відбулась спартакіада голів сільських, селищних, районних рад та працівників апарату обласної ради. На змагання з'їхались представники 26 команд, які пробували свої сили у 4 видах спорту - шашках, пляжному волейболі, гирьовому спорті і перетягуванні канату. "Це спортивне свято дуже важливо, адже тут зібрались представники органів місцевого самоврядування, які безпосередньо займаються розвитком спорту у громадах", - сказав у своєму вітальному слові учасникам спартакіади голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

- Хочу сказати, що такі змагання - хороша нагода підвищення особистого рівня у спорті. І ми маємо результат - на останніх змаганнях у Чорноморську Одеської області збірна команда депутатів Полтавщини посіла 3 місце з волейболу, стали чемпіонами у шахах і отримали 5 загальнокомандне місце. Потрібно і далі підвищувати майстерність, формувати сильну збірну - і я переконаний у нас будуть перші місця з більшості видів спорту, - сказав голова обласної ради.

У результаті ж змагань першість у загальнокомандному заліку посіла збірна Гадяцького району. Взяла участь у змаганні і команда обласної ради, яка у важкій і безкомпромісній боротьбі виборола друге місце з пляжного волейболу.