Будівництво спортивних майданчиків – пріоритетний напрямок діяльності обласної ради

e-mail Друк PDF

14 вересня під головуванням Миколи Бондаря та Олександра Алексюка відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету та управління майном; з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

Окрім депутатів – членів комісій, у засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий, голови профільних комісій Інна Авраменко, Ігор Сірик, заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, депутати обласної ради: Валерій Калюжний, Микола Первак, Михайло Бугрій, Віктор Мартиненко, керівники органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості, журналісти.

Відповідно до порядку денного, депутати розглянули хід виконання рішення першого пленарного засідання сьомої сесії обласної ради сьомого скликання від 29 квітня 2016 року «Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки» в частині будівництва сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям у 2016 році.

Як поінформував начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький, у нинішньому році заплановано збудувати вісім спортивних майданчиків із штучним покриттям: у м.Заводське Лохвицького району, с.Лазірки Оржицького району, смт.Опішня Зіньківського району, с. Жовтневе Решетилівського району, м. Кременчук, с. Драбинівка Новосанжарського району, с.Яреськи Шишацького району. Згідно з встановленими умовами, за рахунок місцевих бюджетів та позабюджетних джерел має бути підготовлена основа для штучного покриття, встановлена огорожа та забезпечено освітлення майданчика. На закупівлю штучного покриття майданчиків з обласного бюджету виділено 4 млн. 480 тис. грн.

За словами Олесандра Буцького, на сьогодні практично готові до встановлення штучного покриття майданчики у м. Заводському, селах Драбинівка та Лазірки. Підготовчі роботи на інших майданчиках знаходяться на стадії завершення.

В обговоренні питання взяли участь: перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, голови постійних комісій Олександр Алексюк та Микола Бондар, депутати Іван Сидоренко, Ірина Степаненко, Олег Кірпосенко, Роман Товстий, Іван Близнюк, Андрій Сімонов, Віктор Щуров та інші. Йшлося про необхідність збільшення витрат на будівництво сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям, забезпечення участі населення у занятті фізичною культурою і спортом, розв’язання проблемних питань розвитку спортивної інфраструктури.

Наразі комісії рекомендували облдержадміністрації розглянути питання про виділення з обласного бюджету кошти у сумі 6 млн. грн. на збільшення обсягу витрат на будівництво спортивних і дитячих майданчиків за умови співфінансування з місцевих бюджетів.

Також було ухвалено рішення про перевірку стану готовності майданчиків депутатами обласної ради – членами постійних комісій обласної ради: з питань бюджету та управління майном; з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

 

*  *  *

Постійна комісія обласної ради з питань бюджету та управління майном розглянула низку бюджетних та майнових питань. Вів засідання голова комісії Микола Бондар.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, голови профільних комісій Інна Авраменко, Ігор Сірик, заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, представники громадських організацій.

Зокрема, депутати проаналізували та погодили напрямки використання коштів обласного бюджету за бюджетною програмою 250315 «Інші додаткові дотації» по Глобинському, Кременчуцькому, Лубенському, Машівському, Новосанжарському та Хорольському районах.

Депутати затвердили результати засідання конкурсної комісії на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад області на приміщення в будівлі площею 136,6 кв.м, що знаходиться на балансі Полтавської спеціалізованої школи-інтернат №2 І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради за адресою: м. Полтава, вул. Першотравневий проспект, 26».

У ході засідання було розглянуто звернення до комісії: жителів с. Судіївка щодо відтермінування прийняття рішення «Про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області»; Державної податкової інспекції у м. Полтаві щодо погашення податкового боргу Комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал»; депутата обласної ради Олександра Гаркавенка про виділення коштів з обласного бюджету у сумі 1 млн. грн. для Пирятинського району для погашення кредиторської заборгованості по медичному обладнанні, придбаному у 2012 році; депутатів обласної ради щодо виділення коштів з обласного бюджету для забезпечення потреб громадян області, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання; депутата Олександра Коваленка про виділення коштів для забезпечення функціонування гуртожитку для переселенців у селищі Козельщина.