На порядку денному – питання освіти та культури

e-mail Друк PDF

15 вересня на базі обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

У засіданні, яке вів голова комісії Сергій Шевчук, взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних закладів освіти та культури..

Відповідно до порядку денного, комісія розглянула звіти про роботу керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області: директора Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Володимира Дуброви, директора Комунального закладу «Національний музей-заповідник М.В.Гоголя» Лідії Єнко,  директора Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського Тетяни Зеленської, директора Полтавської спеціалізованої школи-інтернату № 2 І-ІІІ ступенів Алевтини Ключинської, директора Комунальної установи «Історико-культурний заповідник «Більськ» Ігоря Короста,  директора «Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського» Анатолія Насменчука,  директора Лубенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Сергія Сердюка,  директора Полтавського навчально-реабілітаційного центру Любові Січкар,

Потому депутати розглянули та підтримали проект рішення «Про звільнення батьків від плати за утримання дітей в інтернатних навчальних закладах комунальної власності».

У порядку контролю депутати заслухали та взяли до відома інформацію Департаменту освіти, науки та культури облдержадміністрації про стан роботи в області з обдарованими дітьми та молоддю у 2015 – 2016 навчальному році та завдання на 2016-2017 навчальний рік.