Олександр БІЛЕНЬКИЙ: я чітко дотримувався і буду дотримуватися норм Регламенту

e-mail Друк PDF

16 вересня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО, яке за участі голови обласної ради Олександра Біленького, заступника голови обласної ради Анатолія Ханка, керівників причетних відомств, представників громадськості та ЗМІ, провела очільник постійної комісії Інна Авраменко.

Свої думки в ході дискусій з обговорюваних питань порядку денного також висловили депутати обласної ради, члени постійної комісії Володимир Литвин та Дмитро Півень, секретар постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій Валерій Калюжний.

 

Зокрема, розглянуто звернення голови обласної організації ВГО «Товариство Українських офіцерів» Олексія Шаманенка та звернення пенсіонерів органів внутрішніх справ Полтавської області, яке від їхнього імені надіслав до обласної ради Іван Кібкало.

Потому, учасники зібрання підтримали по суті ініціативу Анатолія Ханка щодо потреби офіційного визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, і рекомендували доопрацювати для внесення на сесію відповідний проект рішення.

Висловилися присутні й за внесення змін до Регламенту обласної ради, ініційованих Анатолієм Ханком і Валерієм Калюжним, які стосуються унормування виступів під час сесій державною мовою та порядку скликання засідань Президії обласної ради.

Деякі заплановані питання було знято з розгляду через відсутність з поважних причин ініціаторів та дотичних осіб.

Представники громадськості мали змогу задати запитання голові обласної ради, які, переважно, стосувалися регламентних норм, і, зокрема, процедури отримання слова під час пленарних засідань.

Олександр Біленький пояснив колегам відповідні аспекти, а, також, нагадав, що навіть надає у «розминці» громадським активістам більше ніж передбачено загального часу, проте обов’язково – за згодою депутатів.

«Я чітко дотримувався і буду дотримуватися норм Регламенту!», - наголосив голова обласної ради.