Екологічна комісія з питань...ОТГ?

e-mail Друк PDF

Під час роботи постійної депутатської комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, яка відбулася 20 вересня, обговорили низку важливих і навіть несподіваних питань. У роботі комісії під головуванням Ігоря Горжія, взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати-члени комісії, керівники профільних відомств, громадськість, ЗМІ. Прибули на засідання і мешканці села Бондарів Кременчуцького району, які заявили протест проти об'єднання їхньої території із селищем Нова Галещина у одну ОТГ. Заява мала жваве обговорення, у якому активну участь взяли перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, секретар комісії Василь Хоменко, депутат В'ячеслав Мінязев. За пропозицією Василя Хоменка питання об'єднання Бондарів і Нової Галещини депутати рекомендували зняти з обговорення у сесійному залі. Це рішення депутати ухвалили більшістю голосів.

Також депутати затвердили до обговорення на сесії низку профільних питань: про скасування рішення постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування щодо утворення підготовчої комісії (протокол № 7 від 22.04.2016 року);

Про забруднення атмосферного повітря в м. Кременчук; Про погодження Переліку спеціалізованої комунальної техніки, що пропонується для закупівлі за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища області в 2016 році та Переліку контейнерів для твердих побутових відходів, що пропонується для закупівлі за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища області в 2016 році; Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2016 році, затвердженого рішенням від 29 квітня 2016 року № 106; Про розгляд проекту рішення обласної ради “Про додаткове надання в користування Диканській громадській організації “Товариство мисливців Диканщини” мисливських угідь на території Диканського району“; Про розгляд проекту рішення обласної ради “Про введення мораторію на вирубку зелених насаджень у межах прирдно-заповідного фонду”; Про обробіток землі хімічними речовинами ТОВ “Агротех-Гарантія” поблизу с. Зуївці Миргородського району та загибель бджолосімей; Про хід розробки проекту регіональної цільової Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки з урахуванням регіональних пріоритетів Полтавської області на 2017-2021 роки; Про рівень ефективності використання коштів фонду охорони навколишнього природного середовища області в 2016 році; Про ситуацію із залишками заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин в районах області станом на 01.09.2016 року; Про розмір, повноту та суму сплачуваних податків до обласного бюджету у 2016 році Єристівським гірничо-збагачувальним комбінатом; Про стан виконання робіт по будівництву колектора за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища області; Про аварійну ситуацію що сталася на каналізаційному колекторі ОКП «Полтававодоканал».