Обговорили проблему збереження лісів Полтавщини

e-mail Друк PDF

5 жовтня у приміщенні Полтавської обласної ради відбувся круглий стіл щодо введення мораторію на вирубку зелених насаджень у межах природно-заповідного фонду. У засіданні, яке вів голова постійної комісії Полтавської обласної ради з питань екології і раціонального природокористування Ігор Горжій, взяли участь заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради Тетяна Микуця та Віктор Мартиненко, заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Олександр Ткаченко, завідувачка юридичного сектору Державної екологічної інспекції у Полтавській області Людмила Хоміч, перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олексій Тенянко, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку ОДА Іван Рева, директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко, головний спеціаліст відділу землеустрою та використання земель Держгеокадастру у Полтавській області Олександр Шило, представники громадськості, журналісти.

В ході обговорення питань порядку денного відбулась дискусія між депутатами та делегатами Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства, які аргументовано доводили прийняття необхідних заходів зі збереження лісових масивів Полтавщини, а також пов’язаних з ними флори і фауни. Зокрема, в ході дискусії було обговорено проблеми незаконної лісозаготівлі та неумисного спричинення пожеж людиною.

Потім взяли слово представники деревообробних підприємств області, які висловили свої побажання до оптимізації проведення аукціонів на продаж деревини на Полтавщині.

Голова засідання Ігор Горжій запропонував учасникам зібрання виробити за результатами обговорення пропозиції для розгляду на наступному засіданні постійної комісії.