Депутати облради підтримали виділення коштів захисникам спокою в Україні

e-mail Друк PDF

5 жовтня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій. Провів засідання голова комісії Геннадій Коваленко, у ньому взяли участь депутати-члени комісії Валерій Калюжний, Віталій Кабачок та Михайло Бугрій, депутат Володимир Савченко, начальник відділу запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату ОДА Геннадій Безуглий, заступник військового комісару Полтавського обласного військового комісаріату Едуард Бородай, начальник штабу військової частини 3052 Національної гвардії України Ігор Галян.

Питання порядку денного, які стосувались перейменування сільських рад області, члени комісії підтримали та рекомендували це питання до розгляду на черговій сесії обласної ради. Також депутати схвально поставились і до фінансування заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів та оборонної роботи на 2016-2020 роки» на 2016 рік. Зокрема, передбачається виділення коштів на ремонт пункту прийому призовників обласного військкомату та матеріальне забезпечення полтавської військової частини Нацгвардії. Також комісія затвердила перелік для нагородження почесною відзнакою обласної ради нагрудним знаком «За вірність народу України».

Депутати залишили на доопрацювання подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області, яке стосувалось затвердження складу присяжних Глобинського районного суду. Депутат Валерій Калюжний зауважив, що затвердження списку присяжних у компетенції Глобинської районної ради, але якщо у встановленому законом порядку затвердження буде передане обласній раді, то першочергово слід провести особисту співбесіду з кожним претендентом на посади. Таку позицію підтримали і решта членів комісії. Також відправили на доопрацювання питання: про звернення Семенівської районної ветеранської організації МВС України; питання використання коштів обласного бюджету на виконання обласної комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011-2015 роки; питання розгляду кандидатур для включення до складу поліцейської комісії в управлінні поліції охорони; скарги на діяльність КП «Полтававодоканал» щодо відмов підписувати індивідуальні договори зі споживачами, а також звернення громадян.