Співчуваємо

e-mail Друк PDF

Полтавщина сумує. Відійшов у вічність ветеран органів місцевого самоврядування, талановитий організатор і керівник, наставник не одного покоління державних службовців Микола Миколайович Ждан.

Народився Микола Миколайович Ждан 10 липня 1936 року у селі Великі Сорочинці, Миргородського району Полтавської області. Закінчив Великосорочинський педагогічний технікум (1955), здобув вищу освіту у Харківському державному університеті (1965).

Трудову діяльність почав учителем Нижньоланівської семирічної школи, Карлівського району на Полтавщині. Подальша наполеглива праця, активна громадянська позиція Миколи Миколайовича залишили добрий спомин у колі його учнів і однодумців. Його здобутки були гідно пошановані полтавцями - Микола Ждан був обраний на посаду заступника голови Полтавської обласної ради І скликання. Його самовіддана робота, мудрість і виваженість відбились глибоким слідом у політичному і громадському житті Полтавщини.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод спільно з депутатським корпусом і виконавчим апаратом, висловлюють глибоке співчуття сину В'ячеславу Миколайовичу та рідним і близьким, з приводу тяжкої втрати.

Урочиста панахида та прощання з Миколою Миколайовичем Жданом відбудеться 8 жовтня 2016 року об 11:45 у Миколаївській церкві.