Вітаємо з Днем народження!

e-mail Друк PDF

9 жовтня свій день народження святкує Геннадій Борисович КОВАЛЕНКО– депутат Полтавської обласної ради VII скликання.

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом щиро вітають Геннадія Борисовича з особистим святом, зичать міцного здоров’я, сімейної злагоди та невичерпної енергії для реалізації позитивних змін!Ваші працелюбність, патріотизм та активна позиція у роботі голови постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій сприяють подальшому розквіту рідної Полтавщини та України. Хай натхнення супроводжує реалізацію усіх Ваших задумів.

Принциповий і наполегливий - так близькі друзі говорять про депутата Полтавської обласної ради VII скликання Геннадія Борисовича Коваленка, який сьогодні святкує свій День народження.

Від щирого серця вітаю Геннадія Борисовича зі святом. Бажаю Вам міцного здоров'я, успіху в усіх звершеннях і починаннях, миру в серці і родинного затишку. Нехай Ваш значний досвід у підприємницькій діяльності стане опорою для процвітання Полтавщини, а Ваша активна робота головою постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій увінчаються повагою і шаною оточуючих.