Вітаю з Днем захисника України!

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

Уже другий рік поспіль 14 жовтня Україна офіційно відзначає свято патріотизму і мужності - День захисника України. Традиційно, святкування збігаються з двома іншими датами - Днем українського козацтва і Козацької Покрови. Це - особливі традиції для кожного з нас. Козацтво – це давній український виток демократії, це втілення прагнення нашого народу до національного суверенітету. У душі кожного українця живе козак: воїн, який не боїться перешкод, випробувань і мужньо, без вагань, боронить рідну землю.

Особливі вітання, шана і слова вдячності сьогодні лицарям-козакам, які боронять наш мир і спокій зі зброєю у руках на Сході України. Нехай збереже вас Козацька Покрова і Господь Бог.

Вітаю волонтерів, воїнів ЗСУ, ветеранів - на їх плечах лежить і сьогодні велика відповідальність за збереження єдиної і неділимої України.

Вітаю усіх полтавців з Днем захисника України. У кожного із нас своя відповідальність - за країну, за народ, за родину. І сумлінна, самовіддана робота кожного з нас на своєму місці гуртує і об'єднує громаду на одному шляху - миру, благополуччя і достаку для Полтавщини і України.

Зичу всім нам єднання, щастя, здоров’я, наснаги у відродженні та збереженні кращих національних традицій, невичерпної енергії на добрі справи, миру і спокою нашій країні.

Боже, збережи Україну!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький