Традиція - бути ближчим до людей

e-mail Друк PDF

Подалі від гучних промов. Традиційно вже голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький відзначає пам'ятні дати і свята на виїзді у районах області. Цього разу, на День захисника України, завітав до Новосанжарського району. “Склалась хороша традиція — святкувати разом з громадою. Замість пафосних промов тут — живе спілкування і обговорення проблем” - пояснює голова Полтавської обласної ради.

- Їду до районів, щоб з перших вуст почути насущні питання, які турбують людей. Тут для мене немає розкошів вихідного чи святкового дня. От і сьогодні, у свято Захисників України, обговоримо, зокрема, і проблеми учасників АТО. Адже саме до них звертав увагу під час останньої Ради регіонального розвитку Президент України Петро Порошенко, - зазначив Олександр Біленький.

Під час святкових заходів голова обласної ради відвідав виставку виробів народних майстрів району, побував на святковому концерті.

Продовжився святковий-робочий день голови обласної ради на ще одній неординарній події. Білоконі Решетилівського району цього року вперше святкували День села. У невеликому сільському будинку культури уся громада зібралась на концерт, який влаштували місцеві таланти. Несподіванкою для них став подарунок від Олександра Біленького — нові мікрофони для забезпечення подальшого творчого розвитку.

- Зустріч з громадою — хороша нагода обговорити ще одну мою ініціативу, яка, я переконаний, дасть поштовх розвитку територій. На рівні області ми запроваджуємо проект бюджетів участі, над яким працюють найкращі експерти у цій галузі. І мешканці громад області зможуть брати участь у формуванні бюджетів. Якщо ж до всього цього ухвалять “закон 3038”, за яким територіям буде залишатись 5% рента від видобутку нафти і газу — матимемо достатньо грошей для бюджетів розвитку. А це, у свою чергу — нова інфраструктура у селах, робочі місця для молоді, - сказав голова Полтавської обласної ради.