Безпека людей — спільна відповідальність громади

e-mail Друк PDF

Правоохоронна система - галузь, яка недавно пройшла реформування. Тепер же первинна ланка боротьби з незаконністю - нова патрульна поліція. Проте - лише в обласних центрах. Зокрема, на Полтавщині робота правоохоронців у селах фактично не змінилася. І як і кожна сфера правоохоронна система на селі потребує підтримки з боку місцевої влади. Саме тому голова обласної ради Олександр Біленький у рамках робочої поїздки до Шишацького району поцікавився роботою Шишацького відділення Миргородського відділу ГУНП в Полтавській області. Його відвідав разом з депутатами обласної ради Віктором Скочком і Валерієм Капленком.

“Цьогоріч у Шишацький район придбали відеоспостереження на автошляхи та купили у відділок автомобіль”, - розповідає керівник Шишацького відділення Миргородського відділу поліції Віталій Шашков.

- Сьогодні ми ініціюємо ще один проект — встановлення системи відеоспостереження у громадських місцях населених пунктів району. Це дозволить оперативніше реагувати на можливі правопорушення і допоможе якісніше працювати правоохоронцям. Вартість цієї ініціативи — 2 мільйони гривень. І ми сподіваємось на підтримку обласного бюджету у реалізації наших планів, - ділиться планами Віталій Шашков.

Потреби правоохоронної системи уже давно стали спільними проблемами усієї громади. Тож голова обласної ради Олександр Біленький повідомив, що при формуванні нового кошторису бюджету обласна рада врахує брак матеріально-технічної бази Шишацького відділу Нацполіції.

- Наступного бюджетного року ми вноситимемо зміни у відповідну програму обласної ради. І на свою частку фінансування шишацькі поліціянти можуть розраховувати. Треба підтримати ідею. Звичайно, мова йде про співфінансування з обласного, районного та місцевого бюджетів. Громада сама повинна розуміти - у нас спільна відповідальність за безпеку людей, - зазначив голова обласної ради.