Перші кроки втілення Меморандуму про співпрацю

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький з робочим візитом відвідав Івано-Франківську область. На запрошення голови Івано-Франківської обласної ради Олександра Сича, він узяв участь у пленарному засіданні 10 сесії Івано-Франківської обласної ради, присвяченої лише одному питанню - проблемі вирубки зелених насаджень та відновлення лісових масивів. "Це перший крок до впровадження Меморандуму про міжрегіональну співпрацю, який ми підписали 29 вересня", - повідомив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

- Під час засідань постійної комісії Полтавської обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин одним із "каменів спотикання" постійно виникає питання вирубки зелених насаджень. На обговорення цієї проблеми ми запрошуємо і керівників профільних промислових підприємств, і представників громадськості. Та поки що порозуміння немає. Івано-Франківщина - край, зокрема, деревообробної промисловості. Тому нам сьогодні буде корисним досвід співпраці обласної ради з підприємствами галузі, - зазначив голова обласної ради.

Під час офіційного візиту голова Полтавської обласної ради разом з колегами з Івано-Франківщини відвідали Вигодське лісове господарство Долинського району, де ознайомились з технологією вирощення молодих дерев для заліснення. Після цього учасники зібрання взяли участь у закладенні "Алеї соборності" - символу єдності України.