Підготовка до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

e-mail Друк PDF

6 червня перший заступник голови облради, депутат облради від Семенівського району Володимир Онищенко з робочою поїздкою відвідав Семенівщину.

Він взяв участь у засіданні оргкомітету з проведення обласного заходу у селі Великі Липняги, що відбудеться 22 червня 2011 року. У День скорботи тут будуть вшановувати пам’ять 371  мирного жителя - липнягівців, які загинули від рук фашистських загарбників 19-23 вересня 1943 року.

На знак вічної пам’яті про невинні жертви в селі було споруджено меморіал жертвам фашизму. Однак в останні роки ця архітектурна споруда не ремонтувалася і була дещо занедбана. Ініціатором відновлення меморіалу став голова райдержадміністрації Валерій Книш та депутат районної ради від Партії регіонів, начальник відділу культури і туризму Ірина Удовиченко. Їхня ідея реставрації меморіального комплексу знайшла підтримку у першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка. Завдяки роботі Володимира Вікторовича з депутатським корпусом обласної ради  було прийнято рішення провести День скорботи у Великих Липнягах.

Тож учора, виїхавши на місце проведення заходу, робоча група визначила пріоритетні напрямки роботи із підготовки меморіалу жертвам фашизму та прилеглої території до заходу, було обговорено основні проблемні питання та шляхи їхнього вирішення, визначено об’єм робіт для підготовки проведення пам’ятного Дня.