Олександр Біленький та Яніка Мерило зустрілись зі студентською молоддю

e-mail Друк PDF

Під час перебування у Полтаві відома експерт у питаннях е-демократії разом з гоовою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким поспілкувались зі студентами Полтавського університету економіки і торгівлі.  На запрошення ректора вишу Олексія Нестулі гості поділились з майбутніми фахівцями-економістами та у галузі ІТ перспективами розвитку проектів електронної демократії у області.

"У цій галузі немає чого чекати, бо саме за молодими і прогресивними людьми її розвиток", - вважає Яніка Мерило.

- Ніхто, крім вас не зможе впровадити змін у дію. Так, сьогодні у державній службі невисока зарплата, але молодим фахівцям завжди є з чого починати. Ти більше, коли перспектива для впровадження ваших ініціатив - уся область. Я сьогодні тут не бачу представників міської влади. А голова обласної ради прийшов, щоб розповісти про ті новітні проекти, які хоче запровадити на рівні області. Я думаю, це хороша основа для плідної співпраці, - зазначила експерт у виступі перед студентами.

Тим часом, у обласній вже впроваджуються низка проектів е-демократії: бюджет участі, електронний документообіг, системи електронних торгів "PROZORRO". "Ми маємо досвід реалізації таких проектів. Та ще багато потрібно зробити", - говорить голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

- І у цьому напрямку ми завжди будемо раді свіжим ідеям і проектам. Тому запрошую молодих і амбіційних студентів і випускників ПУЕТу на стажування до обласної ради. Можу сказати, що дамо шанс кожній вашій ініціативі. Від вас єдина вимога - не закопувати свої ідеї, а плідно і наполегливо працювати для їх реалізації, - сказав Олександр Біленький.