Місцеві громади дистанційно навчатимуть складати проекти розвитку територій

e-mail Друк PDF

На Полтавщині продовжують детально "розбирати" проблему, яка вже кілька років стоїть на заваді залучення інвестицій до місцевих громад для вирішення соціально-побутових питань. Саме низька якість проектного менеджменту, невміння показати перспективність для людей вирішення тієї чи іншої проблеми, вряди годи, заважають органам місцевого самоврядування знайти джерела фінансування для їх вирішення.

Як скласти гідний проект? Методика залучення зацікавлених сторін у вирішенні того чи іншого питання? Відповіді зокрема і на ці питання беруться дати експерти проекту DESPRO "Підтримка децентралізації в Україні" у навчальному курсі  "Управління проектами місцевого розвитку", який стартує 10 листопада на Полтавщині. Цього разу на семінари не потрібно кудись їхати - навчання дистанційне.

"Метою е-курсу є розвиток компетентності учасників у сфері управління проектами: ідентифікація проблем місцевого розвитку, формулювання концепції проекту та формування партнерства із заінтересованими сторонами для реалізації проектів, складання плану реалізації проекту, визначення очікуваних результатів проекту та показників для моніторингу ходу реалізації проекту. Тривалість навчання за програмою е-курсу «Управління проектами місцевого розвитку - 6»: 10 листопада – 10 грудня," - повідомили у своєму листі організатори навчань, експерти програми DESPRO "Підтримка децентралізації в Україні".

- Знання ніколи не зайві, особливо у галузі залучення інвестицій. Левова частка витрат територій лягає сьогодні на місцеві бюджети. Ми не уникаємо відповідальності, і завжди підставляємо плече громадам. Але важливо сьогодні раціонально використовувати ресурси. Якщо можна залучити кошти грантових програм - це необхідно вміти і робити. Тут працює багато програм DESPRO, GIZ, NEFKO, з якими у обласної ради давні партнерські стосунки. Тож ми продовжуємо свою співпрацю у освітньому напрямку, - зазначив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Зарахування на е-курс для усіх учасників Спільноти практик буде відкрито 7 листопада ТУТ