Новини з Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Пляжі Автозаводського району готові до прийому відпочиваючих

Всі пляжі та місця відпочинку біля води Автозаводського району Кременчука з 1 червня готові до прийому відпочиваючих. Про це на апаратній нараді Автозаводського райвиконкому повідомив начальник відділу по питанням надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Діденко. Центральний пляж та пляж на річці Сухий Кагамлик біля парку Воїнів Інтернаціоналістів отримали відповідні паспорти. Підготовлено до прийому кременчужан і місце відпочинку біля води по вулиці Керченській. На всіх цих пляжах влітку будуть працювати рятувальні пости.

Як повідомив голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко, Полтавська область цього року стала другою в Україні по числу загиблих на воді. Тому профілактична робота по попередженню надзвичайних подій під час відпочинку біля водойм має стати пріоритетною у роботі відповідних служб райвиконкому.

В Автозаводському районі наводиться порядок

В Автозаводському районі Кременчука продовжується робота по благоустрою території. На апаратній нараді 6-го червня перший заступник голови районної ради Григорій Брижаха наголосив на необхідності посилення вимогливості до власників житлових будинків приватного сектору щодо дотримання правил благоустрою, недопущення утворення стихійних смітників, та косіння трави, в першу чергу карантинних рослин. На вівторок заплановано засідання районного штабу з благоустрою із залученням спеціалістів по роботі з населенням, дільничних інспекторів міліції та керівників навчальних закладів.

Зважаючи на засушливу погоду, голова Автозаводської райради Володимир Коваленко поставив завдання щодо виконання графіку полива саджанців дерев та кущів, які були висаджені у парках «Депутатському», Мира ті інших зелених зонах.

Віктор Крук