Обговорили проблеми агрокомплексу

e-mail Друк PDF

21 листопада відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин, яке провів голова постійної комісії Валерій Капленко. У роботі взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови комісії Володимир Куцовол, секретар комісії Ніна Мацько, депутати – члени комісії: Микола Андрієнко, Володимир Бобиль, Микола Жук, Олександр Коросташов, Олександр Сиченко, Василь Стасовський, Володимир Цибенко, представники Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов, начальник відділу обласного управління лісового та мисливського господарства, головний ветлікар ДП «Дослідне господарство «Степне», керівник ПП «Саліс», представники громадськості та ЗМІ.

Відповідно до порядку денного, депутати  розглянули питання про стан використання в області земель водного фонду на умовах оренди та розвиток галузі рибництва та рекомендували департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації  підготувати програму розвитку рибного господарства.

Також, обговорили питання про підсумки розгляду Головним управлінням Держгеокадастру  у Полтавській області рекомендацій постійної комісії з питань аграрної політики та земельних відносин від 13 липня 2016 року.

Комісія взяла до відома інформацію про стан використання лісових угідь, наданих на умовах оренди ПП «Саліс».

Було рекомендовано підтримати на другому пленарному засіданні питання про внесення змін до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, про звернення депутатів Полтавської обласної ради до сільських, селищних, міських голів та голів районних рад області з питання використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, про погодження кандидатури Лопохи В. А. для нагородження Почесною Грамотою Верховної Ради України, про план заходів Кабінету Міністрів України з реалізації Концепції розвитку сільських територій.