Підтримали внесення змін до профільної програми

e-mail Друк PDF

21 листопада відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму, яке провів голова постійної комісії Олександр Алексюк. У роботі взяли участь керівники структурних підрозділів обласної держадміністрації, представники громадських організацій та журналісти.

Відповідно до порядку денного голова комісії Олександр Алексюк, депутати: Іван Близнюк, Олексій Порохня, Ігор Скляр, Роман Товстий розглянули та взяли до відома інформацію про виконання обласної Програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2015 – 2019 роки за 9 місяців 2016 року, яку оприлюднив Олександр Буцький, надавши звіт про виконання обласної Програми.

Також, комісія розглянула питання та підтримала внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012 - 2016 роки в частині виділення грошової нагороди спортсменам області – учасникам Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських ігор та їх тренерам – викладачам.

Питання  «Про створення комунального закладу  «Полтавський обласний центр олімпійської підготовки», ініційоване депутатом обласної ради Олегом Сазоновим, комісія рекомендувала вивчити та доопрацювати управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту обласної держадміністрації спільно з управлінням майном обласної ради.

Також у ході засідання розглянули та підтримали звернення Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» про надання фінансової підтримки з обласного бюджету у сумі 340,0 тис. грн. для проведення капітального ремонту роздягалень та утеплення зовнішніх стін приміщень стадіону  «Динамо» у м. Полтава,  звернення Полтавського обласного осередку Всеукраїнської громадськості організації  «Федерація баскетболу України» про забезпечення фінансування з обласного бюджету робіт з реконструкції баскетбольного майданчика, розташованого на території Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка.