Депутати обласної ради розглянули зміни до комплексн

e-mail Друк PDF

Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2016 рік та обговорення низки комплексних програм йшлося на засіданні комісії з питань бюджету та управління майном Полтавської обласної ради під головуванням Миколи Бондаря. Участь у роботі взяли заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький, заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло, депутати обласної ради, керівники департаментів ОДА, представники громадських організацій, журналісти.

Під час бюджетної комісії розглянули внесення змін до показників обласного бюджету на 2016 рік.

Депутати погодили внести на обговорення сесії зміни до обласних комплексних програм, зокрема щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 роки, Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки, розвитку та підтримки аграрного комплексу до 2020 року.

Окрім того, доповнили обласну Комплексну програму соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки – внесли пропозицію щодо підведення кабельної лінії до соціального гуртожитку для вимушених переселенців у с. Нова Галещина Козельщинського району.

Також на комісії підтримали рішення внести на обговорення сесії зміни до обласної Програми розвитку дорожнього господарства на 2016-2018 роки. Андрій Пісоцький поінформував, що до кінця року планують завершити ремонт дороги М-22 Полтава-Олександрія. Для цього необхідно виділити ще 49 млн грн.

Окремо депутати підтримали та винесли питання на сесію обласної ради про створення комунального закладу “Полтавський симфонічний оркестр” Полтавської обласної ради.

Інші питання порядку денного депутати погодили обговорити під час найближчої сесії.