Триває підготовка до чергової сесії районної ради

e-mail Друк PDF

23 листопада відбулися спільні засідання постійних комісій Гадяцької районної ради. Депутати розглянули планові питання та ті, які вносяться на розгляд чергової сесії.

Заслухано питання про хід виконання районних Програм оздоровлення і відпочинку дітей на 2016-2019 роки;захисту населення і територій Гадяцького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2015 -2017 роки; розвитку регіонального ландшафтного парку «Гадяцький» у 2016 році.

Комісії рекомендували відділу культури райдержадміністрації продовжувати роботу по забезпеченню здешевлення вартості путівок для оздоровлення дітей за кошти обласного, місцевих бюджетів та спонсорських внесків; управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації сприяти в оздоровленні дітей пільгових категорій; відділу освіти, відділу культури райдержадміністрації спільно з сільвиконкомами проводити роботу щодо залучення коштів підприємств, установ, організацій, громадських благодійних фондів, не заборонених законодавством, для організації відпочинку та оздоровлення дітей. Крім того депутати рекомендували Гадяцькій  райдержадміністрації  спільно з Гадяцьким районним сектором ГУ ДСНС України у Полтавській області закінчити технічну інвентаризацію   захисних споруд цивільного захисту.

На черговій сесії районної ради комісії вирішили заслухати звіт голови районної ради Нікітенка В.П про свою діяльність за період з листопада 2015 по  листопад  2016 року; питання про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Гадяцького району за 10 місяців 2016 року і про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Гадяцького району за 10 місяців 2016 року.

Депутати  рекомендували черговій сесії затвердити звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року, внести зміни до ряду районних програм та бюджету на 2016 рік.

Комісії погодили проекти районних Програм підготовки юнаків до військової служби та призову до лав Збройних Сил України та інших військових формувань  на 2017 рік; правової освіти населення Гадяцького району на 2017-2020 роки; покращення умов обслуговування непрацездатних громадян та застрахованих осіб в управлінні Пенсійного фонду України в Гадяцькому районі на 2016-2018 роки;розглянули ряд майнових питань.

У роботі комісій взяли участь та виступил иголова районної ради Володимир Нікітенко, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко. Вели засідання голова постійної комісіїз питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту і туризму Світлана Гайдабура та голова постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування Іван Доля.