Необхідно залучати до проектів е-демократії молодіжні стартапи

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький взяв участь у Другому форумі електронного врядування “451Е”, який відбувся у Львові. Учасники форуму візьмуть участь, зокрема, у панельних дискусій, під час яких спікери та експерти розглянуть основні зміни впродовж останнього року у сфері електронного врядування. Обговорюватимуть питання, куди рухатись Україні у сфері е-врядування та які основні пріоритети на 2017 рік ставити перед собою.
Серед спікерів, які братимуть участь у панельних дискусіях, будуть представники державної та місцевої влади, фондів та громадських організацій, експерти Швеції, Естонії, України, відомі стартапери та багато інших людей, які працюють над розвитком е-врядування в Україні.

- Я беру участь у цьому форумі з цілком конкретною метою — хочу отримати досвідом залучення коштів міжнародних грантових програм на впровадження проектів е-демократії. У цьому напрямку, зокрема, було цікаво поспілкуватись із президентом Фонду Східна Європа Віктором Ляхом. Багато запропонованих тут ідей перегукуються з моїми ініціатива, адже і я за залучення молодіжних стартапів у галузі е-врядування, - повідомив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.