Засідання комісії обласної ради

e-mail Друк PDF

30 листопада відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр, яке провів голова комісії Сергій Мамоян. У роботі взяли участь заступник голови комісії Олег Діденко, секретар комісії Володимир Барчук, депутати – члени комісії: Олександр Ківшик, Анатолій Попельнюх, Володимир Савченко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький, депутат обласної ради Ігор Горжій, депутат обласної ради Валерій Калюжний,представники профільних підприємств галузі, керівники установ та організацій, представники громадськості та ЗМІ.

Відповідно до порядку денного, депутати розглянули питання про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону шести дозволів користування надрами питних підземних вод та вуглеводневої сировини.  Для ТОВ «АРКОНА ГАЗ-ЕНЕРГІЯ» питання відправлено на доопрацювання.  ТОВ «Арабський Енергетичний Альянс ЮЕЙ» відмовлено у погодженні отримання дозволу.  Чотири дозволи на користування ділянками підземних питних вод підтримано та внесено на розгляд сесії обласної ради.

Також депутати розглянули звернення громадської ради при облдержадміністрації щодо діяльності приватного акціонерного товариства «Полтавський гірничо – збагачувальний комбінат» та проголосували за створення комісії депутатського складу та представників громадськості.