Орієнтир на ефективне використання майна

e-mail Друк PDF

9 червня під головуванням Валерія Пархоменка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, в якому взяли участь голова обласної ради Іван Момот, начальники обласних управлінь і служб.

Комісія розглянула та підтримала проекти Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2011 рік та регіональної Програми поліпшення стану промислової безпеки, охорони і гігієни праці, виробничого середовища на 2011-2013 роки, погодила продовження терміну дії «Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної політики з урахуванням регіональних пріоритетів Полтавської області на період до 2010 року в новій редакції», затвердженої рішенням восьмої сесії обласної ради п'ятого скликання від 20 квітня 2007 року, до 1 січня 2012 року.

З метою більш детального опрацювання проекту обласної Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області на 2011-2015 роки, комісія вирішила повторно розглянути дані питання в робочому порядку.

У ході засідання депутати заслухали інформацію директора ПОКВКП «Полтавапаливо» про фінансово-господарський стан підприємства. Як доповів директор підприємства Володимир Мацюцький, незважаючи на всі вжиті заходи для покращення фінансово-економічного стану підприємства, збитки за 5 місяців 2011 року склали 550 тис. грн., кредиторська та дебіторська заборгованість – 523 тис. грн. та 467,6 тис. грн. Враховуючи незадовільний фінансово-господарський стан комунального підприємства, комісія рекомендувала головному управлінню промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації в місячний термін розробити пропозиції по реорганізації КП «Полтавапаливо».

Депутати також підтримали надання гірничого відводу товариству з обмеженою відповідальністю "Райагробуд" для розробки Оболонського родовища суглинків на території Семенівського району Полтавської області, погодили зміни до переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2011 році та визначились з кандидатурами для нагородження Почесною грамотою та Грамотою Верховної Ради України.