ОГОЛОШЕННЯ про проведення додаткового набору інвестиційних програм (проектів) регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

e-mail Друк PDF
Увага

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» (із змінами) та наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 № 80 (зі змінами від 01.04.2016) на підставі протокольного рішення організаційної наради регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку від 30.11.2016 повідомляємо про додатковий набір інвестиційних програм (проектів) регіонального розвитку для участі у регіональному конкурсному відборі в установленому законом порядку.

Нагадуємо, що у регіональному конкурсі беруть участь підготовлені місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування інвестиційні програми (проекти) регіонального розвитку, які повинні відповідати одній із таких умов:

  1. відповідність пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, Стратегії розвитку Полтавської області на період до 2020 року та Плану заходів з реалізації Стратегії;
  2. впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;
  3. підтримують добровільно об’єднані територіальні громади.

А також таким критеріям:

  1. для інвестиційних програм і проектів, які передбачають будівництво, - наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;
  2. календарний план реалізації становить від одного до трьох років;
  3. співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;
  4. спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Інвестиційні проекти з повним пакетом документів за підписом керівника заявника в 3-х примірниках надаються до 19 грудня 2016 року Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації (м.Полтава, вул.Соборності,45, каб.215).

Телефон для довідок: +38 (05322) 2-48-50, +38 (05322) 7-28-74, Лебеденко Вікторія Володимирівна, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду