У обласній раді удосконалюють систему голосування за електронні петиції

e-mail Друк PDF

Із сайту Полтавської обласної ради зняли петицію №1 "Жителі Полтавщини за свідому та патріотичну зовнішньоекономічну політику". "Головна причина - численні порушення збору підписів за ініціативу", - аргументують у обласній раді.

- Для створення облікових записів для підпису за петицію використовувались анонімні закордонні VPN-сервери, та сервери з непідконтрольної території України, зокрема, міста Луганська. Також згідно реєстру з однієї IP-адреси свої підписи ставили кілька осіб. Були випадки, коли один сервер використовували більше 300 підписантів. Про яке чесне, а головне законне голосування тут можна говорити? - говорить координатор напрямку, радник голови Полтавської обласної ради Ганна Шавиро.

Тож для забезпечення вимог Закону України "Про звернення громадян" та рішення дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання від 11.08.2016 №195 "Про затвердження Положення про електронні петиції до Полтавської обласної ради", з метою унеможливлення фальсифікації е-підпису без участі громадянина та автоматизованих підписів, у системі е-петицій Полтавської обласної ради вводять авторизацію користувачів та підписантів виключно за допомогою систем  BankID та ЕЦП.