Засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму

e-mail Друк PDF

15 грудня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький, в.о. начальника управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації Лариса Оніщук, заступник директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Ірина Березова, заступник начальника управління майном обласної ради Валерій Толкачов, корівники обласних комунальних підприємств.

Відповідно до порядку денного, комісія розглянула звіти про роботу директора комунального закладу дитячо-юнацька спортивна школа імені О.Бутовського Сергія Дороша, директора Полтавської обласної школи вищої спортивної майстерності Костянтина Семеняги, директора Полтавського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Людмили Калаптуровської – та погодила продовження з цими керівниками терміну дії трудових контрактів.

Депутати розглянули та підтримали проекти рішень, внесені до порядку денного дванадцятої сесії обласної ради сьомого скликання: «Про Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2017 рік», «Про обласний бюджет на 2017 рік», «Про внесення змін до обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2016 – 2020 роки».

Заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Михайло Габор ознайомив комісію з проектом обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки. За його словами, заплановано заходи з будівництва легкоатлетичного стадіону, облаштування багатофункціональних спортивних майданчиків, спортивних парків, рекреаційних та дитячих майданчиків, оновлення матеріальної бази спортивних закладів, відзначення кращих спортсменів, їх тренерів та ін. Цю інформацію комісія взяла до відома.

Також у ході засідання було розглянуто звернення до комісії, підтримано кандидатуру депутата обласної ради Олексія Порохні на нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.