У Решетилівському районі завершився чемпіонат області зі Street Workout -The King of Power Tricks

e-mail Друк PDF

Понад 30 атлетів зібралось 16 грудня у спортзалі Потічанської ЗОШ Решетилівського району, щоб визначити наймайстернішого виконавця силових трюків у молодому, але вже досить популярному у області виді спорту Street Workout. Таким чином на змагання "Король силових трюків-2016", яке проводили активісти ГО "Федерація Street Workout Полтавщини" з'їхались спортсмени з усієї області.

"Переможців ми визначали у 6 номінаціях, і дуже раді кожному спортсмену, який приїхав на змагання", - говорить голова ГО "Федерація Street Workout Полтавщини" Максим Рудько.

- Цей вид спорту розширює свої кордони. Так, окремо ми визначали переможців у номінації "до 14 років" та серед жінок. Сильні команди цього року з'їхались з усієї області. Тож і визначення "Короля силових трюків 2016" стало цікавим видовищем, повним боротьби і переживань, - ділиться Максим Рудько.

Тим часом, обласні змагання зі Street Workout найімовірніше стануть традиційними. "Потрібно підтримати починання молоді, направлені на пропаганду здорового способу життя", - зазначив спонсор турніру, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

- Турнік, бруси, кільця. Ці хлопці і дівчата не "диванні експерти", які тільки й уміють, що давати поради. І я далі зроблю все, щоб подібні змагання отримували гідну підтримку. Спільно з громадою села Миколаївки Решетилівського району ми відремонтували спортзал для наших спортсменів, придбали туди спортивний інвентар. Попереду формування бюджету 2017 року - окремо обговорюватиме підтримку молодіжного спорту у області, - сказав Олександр Біленький.

Титул "Король силових трюків-2016" цього року отримав Сергій Лук'яненко. Усі спортсмени отримали відзнаки від організаторів і спонсорів, а переможці - кубки медалі і солодкі призи.